• 21 Kasım 2013 13:34

Her ne kadar oynamasada finali ile tüm izleyenleri ağlatan bir şahaser, onun gibisi gelmeyecek..

• 21 Kasım 2013 13:35

Ben hep kaçırdım işte bunları uzaydan gelmişim gibi olacak ama bunu da izlemedim bir iki kez yarım yamalak seyrettim ama herkes çok övdü çevremde.. Kaldırıldı galiba ne oldu bi olaylar çıktı o zaman?

• 21 Kasım 2013 22:19

IMDB da dereceye giren tek Türk dizisidir. Absürd komedi. Harikaydı başını yediler. Ben de özledim ile aynı tadı yakalamaya çalışıyoruz

• 21 Kasım 2013 22:34

Ben ne zaman açsam bankta oturan bi adamla 2 km ileride oturan bi adam bağıra bağıra konuşuyorlardı bi bakkal vardı bi sakallı dede zaplar arasında aklımda kalan o kadar ama baştan izlesem ne kadar sürer kaç bölüm sürdü tamamı? :)

• 21 Kasım 2013 22:44

Takribi 103 bölümdür ve finali yoktur. Beğenirsen akar gider bu dizi. Nasıl bitirdiğini anlayamazsın :)

• 21 Kasım 2013 22:45

Ay sonu olmayan şeyleri de sevemem ama 103 bölüm izle sonu olmasın yine de değer dersen izlicem İsmail :) Yaprak Dökümünü öyle tavsiyeyle başladım arka arkaya izle kan çanağı oldu gözlerim değecekse :)

• 21 Kasım 2013 23:15

Valla şimdi şöyle. Standartlardan farklı bir dizi. Absürd komedi. Kimine saçmalık gibi gelebilir ama içinde pek çok dokundurma var. Saflık derecesi yüksek bir dizi. İsminden de anlaşılacağı üzere aşk da var içinde. Sırf İsmail abi için izlenir. Erdal bakkal da ayrı bir alemdir. Dizinin sonu var ama çekilmedi. Dizinin eşsiz sonunu öğrenmek için de Ben de özledim dizisine bakmanız lazım :D

• 21 Kasım 2013 23:31

Abow kaynak yapmışlar bi de onu bitirecez de bi de buna başlıcaz :) Ömür yetmez ^^

• 22 Kasım 2013 00:02

Yok yok kaynak değil. Sadece Leyla ile Mecnun’un finali anlatılıyor o kadar. Zaten dizi sararsa aynı hazzı almak için diğerini de başlarsın. Ekip aynı zaten. Kafalar da aynı :)

• 22 Kasım 2013 12:09

İsmail Bende Özledimi daha iyi izlemeni öneririm, Leyla ile Mecnun’un gerçek finali dışında bir şey anlatmadılar, bir de neden bittiği, konu çok farklı yerlere gidecekti ve ilk bölümler sadece biraz sitemdi o kadar..

Organik içinde bir kaç sözüm var, dizi her ne kadar komedi olsa da benim duygulandığım sahneler daha çoktu, en azından youtube dan bir kaç sahne izlemeni öneririm

twitter üzerinden her iki hesaplarada ben de özledimin geç oynamasını şikayet ettim ama iplemediler ,) bence yayın saati bir an önce erkene kaydırılmalı..

• 22 Kasım 2013 12:14

Ayy çok merak ettim bak şimdi hangi kanalda hangi gün bi bölüm izleyeyim hiç değilse belki devamını izlerim geçmişi izlemem imkansız sanırım Lostta arka arkaya 3-4 bölüm seyredip zombi gibi gezmişliğim var :)

Organiklaf

• 22 Kasım 2013 12:16

bende özledim starda ve bugün gece, leyla ile mecnun malesef kaldırıldı, bende özledime yeni başlasanda olur o kadar devamlılığı yok dizinin..

• 23 Kasım 2013 14:23

Ne izleyeceğimi şaşırdım vallahi 24 saat yetmiyor :))

• 23 Kasım 2013 20:29

bitmeyeydi iyiydi.