• 21 Kasım 2013 13:02

Kıyamet kopsa 1gün sonra yaralı olarak kurtulabilme yetegine sahip Polat Alemdar 10 yılı aşkın süredir ekranlarda. Ailecek olmasada erkek erkeğe iyi izleniyor. Perşembe aksamları vadiyi izleyen mahalle gençlerini cuma namazından sonra aksama kadar koltuk altinda karpuz varmis gibi gezip “biz rajon kesmeyiz kadeş, kafa keseriz” nidaları ile gezdirten, çok aksiyonlu ölümsüz dizi.

• Bu başlık 4 yıla, 7 ay önce Profile photo of Ufvk Ufvk tarafından düzenlendi.
  • 21 Kasım 2013 13:06

Ahahahaa bu diziyi izleyen kadın varsa kendimi keserim zaten yok yok o koltuk altlarındaki karpuzları keseyim de öyle dolaşmasınlar evde kalıcaklar bi dizi yüzünden delikanlılar..

• 21 Kasım 2013 13:08

Kalsınlar bosver ya :)

• 21 Kasım 2013 13:11

Saat kaçta hangi kanalda Kurtlar Vadisi? Akşam o saatte yaşadığın duyguları buradan okumak istiyorum özellikle girip bakıcam :)

• 21 Kasım 2013 13:20

Bu akşam yani persembe aksamlari 20:00 da :D

• 21 Kasım 2013 18:02

Dım dım dım dım 2 saat kalmış heyecan doruktadır sen de şimdi karpuzlar hazır mı kolların altına almalık :)

• 21 Kasım 2013 20:17

birazdan özet biticek ve çok helejanlı bi bölüm başlıcak :D

• 21 Kasım 2013 20:49

Ayy eminim öyledir :)) Bakalım kimler ölecek memlekette dizide oynamamış oyuncu kalmayacak hala her bölüm 10 kişi vuruluyor  mu figüran kalmadı aynılarına bıyık takıp bi daha mı oynatıyorlar acaba :))

• 21 Kasım 2013 22:58

Çok heyecanlıydı da kriz falan mı geçirdin Ufuk :( Ufukta kaybolup gittin nörüyon?

• 22 Kasım 2013 21:22

Yine boş vaktime geldi izledim amma velakin izledigime degmedi. Yapamamislar bu bolumu :)

• 22 Kasım 2013 23:30

Allah iimmm tam erkek dizisi anlamiyorlar erkek milleti 10 yildir surmesindeki neden bu iste ölüyor diriliyor öluyor diriliyor yaniyor kavruluyor boguluyor ölmüyor adam ya helal olsun senariste yapimciya hala izlettiriyor ya :). Konusu cok guzel aslinda Turkiye nin gerceklerini yansitiyor bir yandan ama zivittilar artik tadinda birakmak lazim..

• 23 Kasım 2013 09:55

Genctim askere gittim geldim nerdeyse yaslandim ama bu polat ne yaslaniyor nede karizmadan birşey kaybediyor, hatta adam sürekli dirilmekten hayata hep yeniden başliyor, bende bir ayagimi kiriyorum 6’ay gezemiyorum adaletmi şimdi bu.?

• 23 Kasım 2013 13:11

Ufuk 10 yıl sonra yapamadıklarını anlaman iyi bi gelişme ;)

Fatma ayenn katılıyorum cnm :)

Ali o adamda karizma olsa başta bayanlar izler :) Yanlış idol seçiyorsunuz kendinize :))

• 23 Kasım 2013 14:05

Organik laf ben kapağı sıkıca kapadım :)) ya 10 yildır vadi izlemiyorum ben ayda yilda bir denk gelirse bakiyorum :)

• 23 Kasım 2013 14:13

Ne idolu ya yemisim onuda onun gibi idolude izlemeye gerek bile duymuyorum sosyal medya sayesinde izlemeye gerek kalmiyor zaten. Benim tek idolum ; peygamber efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v) dır.!