• 25 Kasım 2013 23:44

Kerem gerçekten farklı bir karakter ve çok hoş bi çocuk :) Zeynep biraz abartı yaşıyor her şeyi.  Sanırım diziyi Kerem için izliyorum :)

• 25 Kasım 2013 23:50

Kerem kim? Dizinin oyuncuları kim? , konusu ne bahsetsene biraz cnm :)

• 26 Kasım 2013 00:02

Kerem Bürsin,Hande Doğandemir,Yağmur Tanrısevsin ve İsmail Ege Şaşmaz dizide sırayla Kerem,Zeynep,Melis ve Barış. Konusu Kerem Zeynep’i seviyor ama değişik bi çocuk zarar vermekten hoşlanıyor. Barış ile Kerem çok yakın arkadaş kardeş gibiler.  Barış ile Zeynep sevgili ama Zeynep’te Kerem’e boş değil bence . Melis de kötü biri ve Kerem’e aşık. Gönül ilişkileri karışık biraz :) Ve Zeynep’le Melis kardeş . Anlatınca karışık geldi. Bu dizinin Kore dizisinden uyarlandığı söyleniyor. Kore dizisini de izlemiştim ama bizimki daha entrikalı olmuş :) Kore dizisinin adını da vereyim Boys over Flowers :)

• 26 Kasım 2013 00:06

hahaha bişey anladıysam Arap olayım derler ya ama ırkçı bir söylem olduğundan demiyorum :) Ama grafik çizip anlamaya çalışacağım aşkı memnu gibi bişey herhalde kim kime aşık belli değil aşk yumağı olmuş :)

• 26 Kasım 2013 00:09

Aynen dizilerde hep böyle zaten bi kişiyi bi kişi sevemiyor üçlü beşli geliyorlar :)

• 26 Kasım 2013 00:10

Kore dizilerinden de çok bahsediyorlar şu günlerde nerede gösteriliyor bu diziler ? Yabancı diziler içinde başlığı yoksa Boys over Flowers açabilirsin.

• Bu cevap 5 yıla, 1 ay önce Profile photo of OrganikLaf OrganikLaf tarafından düzenlendi.
  • 26 Kasım 2013 00:14

bi kanalda gösteriliyor mu bilmiyorum genelde internetten izliyorlar bende kardeşim izlerken izledim tek kore dizim bu :))  25 bölümden oluşuyo bilmem ki açalım mı :)

• 26 Kasım 2013 00:15

Aç aç çok talep var bi arkadaş var üyelerden @Huma o takip ediyor özellikle Kore dizilerini sen aç  o da katılır..

• 26 Kasım 2013 00:16

tamam açalım o halde :)

• 26 Kasım 2013 00:28

Yabancı diziler grubuna katıldıktan sonra Forumlara gireceksin orada en altta yeni başlık aç var oradan açılıyor.