• 21 Kasım 2013 13:33

Böyle bir diziyi izlemeyen yoktur diye düşünüyorum

• 21 Kasım 2013 13:34

Ben izlemedim kimler oynuyor ? Konusu ne?

• 30 Kasım 2013 19:42

ÇARŞAMBA GÜNÜNE ALINDI

Leyla ile Mecnun oyuncuları Ali Atay, Osman Sonant ve Serkan Keskin’in başrolünde yer aldığı ve Cuma geceleri 23.30’da yayınlanan dizinin günü Çarşamba olarak değiştirildi. Dizi gelecek haftadan itibaren Çarşamba akşamları Muhteşem Yüzyıl’dan sonra yayınlanacak. Dizinin saati ise değişmedi.

BEN DE ÖZLEDİM 6. BÖLÜM KONUSU

Grup konsere çıkmadığı için 665 bin lira tazminat gelir.

Bütün ekibin para bulması gerekmektedir. Ali yapımcı Şenol’a Osman, Serkan, Onur ve Burak’la çalışmak istediğini söyler. Ali’yi Melodi’yle başbaşa gören Burak, ikilinin peşine düşer. Ali’nin çarptığı kız, Ali’ye rahatsızlık verdiğini düşünüp evden ayrılır. Ali’nin elinde kıza dair yalnızca bir mektup kalır. Serkan sonunda deniz kızıyla buluşmanın bir yolunu bulmuştur. Deniz kızı Serkan’a büyük sırrını açıklayacaktır.

DİZİ İÇİN İMAJINI DEĞİŞTİRDİ
    Başarılı oyuncu Sera Tokdemir yeni dizisi Ben de Özledim için imaj değiştirdi.

Eflatun Film’in yapımcılığını üstlendiği, Star Tv’de geçtiğimiz hafta yayına başlayan Ben de Özledim dizisinin bayan başrol oyuncusu Sera Tokdemir olmuştu. 3.Bölümde diziye katılacak olan başarılı oyuncu yeni rolü için imaj değişikliğine gitti. Son olarak Yüksek Giriş dizisinde rol alan oyuncu saçlarını sarıya boyayarak bu fotoğrafı paylaştı.

DENİZKIZI OLUYOR

Serkan Keskin, senaryo gereği Ezgi Çelik’in canlandırdığı deniz kızına aşık olacak. Bu özel sahneler için Almanya’da genç oyuncuya özel bir deniz kızı kostümü hazırlandı.

İKİ YENİ OYUNCU

Star TV’de yayınlanmaya başlayan olan Ben de Özledim dizisinin kadrosuna iki yeni oyuncu dahil oldu.

Dizinin kadrosuna daha önce Bir Çocuk Sevdim, Karayılan ve Şubat gibi dizilerde oynamış Ezgi Çelik ve Leyla ile Mecnun’un “Melül”ü Mustafa Aşık katıldı.

Şimdiden sosyal medyada büyük ilgi görmeye başlayan ve ekranlarda kahkaha tufanı estirmesi beklenen dizi böylelikle bu oyuncularla kadrosunu daha da güçlendirmiş oldu.

KADIN OYUNCU BELLİ OLDU

Ben De Özledim dizisinde Barış Atay’a eşlik edecek kadın oyuncu belli oldu. Yüksek Giriş, Kanıt ve Hayat Devam Ediyor dizilerinde rol alan Sera Tokdemir, Ben De Özledim’in kadın başrol oyuncusu oldu. Sera Tokdemir, Ali Atay’ın kankası olacak. Diziye üçüncü bölümden sonra girmesi düşünülüyor
    Leyla ile Mecnun ekibinin yeni dizisi Ben De Özledim ilk bölümüyle 25 Eylül Cuma akşamı Star’da ekrana geldi.

Fenomen dizi Leyla ile Mecnun bitti, aynı ekip Ben de Özledim’i yapıyor. Yakında Star ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan dizide izleyicilere büyük bir sürpriz hazırlıyor. Herkesin şimdiden merak ve özlemle beklediği Ben De Özledim’de neler olacağı sır gibi saklanıyor.

Burak Aksak’ın yazıp Onur Ünlü’nün yöneteceği Ben de Özledim’de tam kadro Leyla ile Mecnun ekibi yer alıyor.

Ben De Özledim 6. Bölüm Tek Parça

• 30 Kasım 2013 19:45

Ben De Özledim 7. Bölüm Fragman