• 19 Kasım 2013 20:00

Kerem Azra’ya nasıl bir açıklama yapacak sizce? Çok heyecanlı yerde bitti :)

• Bu başlık 4 yıla, 7 ay önce Profile photo of Emine Emine tarafından düzenlendi.
    • Bu başlık 4 yıla, 7 ay önce Profile photo of Emine Emine tarafından düzenlendi.
  • 20 Kasım 2013 17:38

Ben Kerem’in aşkına inanmadım çocuk paraya aşıkmış

• 28 Kasım 2013 12:01

İşte şimdi işler karışıyor. Azra’ya yapılan çirkin teklifin cevabı ne olacak acaba ?

• 30 Kasım 2013 19:39

Kanal D’de yayınlanan A.Ş.K. dizisinde ayrılık var.

Başrollerinde Hazal Kaya, Hakan Kurtaş, Aslı Tandoğan, Kaan Urgancıoğlu ve Nebahat Çehre’nin olduğu Gold Film imzalı A.Ş.K. dizisinin senaryo ekibinde ayrılık yaşandı. Önümüzdeki haftadan itibaren pazartesi akşamları yayınlanacak olan dizinin senaristlerinden Serdar Soydan diziden ayrıldı. Soydan, dizinin 12.bölümünden itibaren senaryo ekibinde yer almayacağını twitter hesabından bildirdi.

• 23 Aralık 2013 17:34

12. Bölümde neler olacak?

Azra ve Can nikah masasına otururken, Kerem’in annesi, herkesin içinde Kerem’in Şebnem’le para için evlendiğini söylüyor.

Azra aldığı evlenme teklifine şaşırıp kalıyor. Azra, Can’a aşık değil ama, Kerem’den intikam almak için Can’ın evlenme teklifini kabul ediyor. Can ise Azra’ya aşık ve onun için annesi Neslihan’ı karşısına almayı bile göze alıyor.

Şebnem, Kerem’in annesi Sırma Hanım’ı eve yemeğe davet ediyor. Şebnem her şeyden habersiz Sırma’ya ilgi gösterince bu ilgiden rahatsızlık duyan Sırma Hanım, herkesin içinde Kerem’im Şebnem’le para için evlendiğini söylüyor. Kerem şaşırıyor, Şebnem’i kaybetmek istemiyor. Şebnem duydukları karşısında ne yapacak acaba?

Neslihan, Can’la Azra’nın gizliden evleneceğini duyunca şok oluyor. Can’a karşı büyük öfke duyuyor. Azra’dan vazgeçmesi için Can’a teklifte bulunuyor. Bu durumda Can, Azra’yla annesi arasında kalacak. Can seçimini kimden yana kullanacak?

Bence Azra ile evlenecek annesini bir şekilde ikna edecek :)

• 1 Ocak 2014 15:07

Bir dizi daha saçma sapan abuk sabuk bir sonla alelacele final yapıp bitirildi. İnsan keşke başından izlemeseydim diyor böyle olunca. Kardeşim biz Türk’üz mutlu sonla bitirin şu dizileri yaa.  Şebnem’in ölmesi şartmıydı hadi onu öldürdünüz Kerem’i neden hapse gönderdiniz :( Hadi gönderdiniz bari en son Kerem’le Azra bir şekilde birleşseydi. Yani başrollerin biri hapse biri mezara biri de meçhule doğru gitti yazık oldu güzelim diziye. Hiç böyle hayal etmemiştim ne vicdansız senaritmiş :(

• 1 Ocak 2014 15:07

Bir dizi daha saçma sapan abuk sabuk bir sonla alelacele final yapıp bitirildi. İnsan keşke başından izlemeseydim diyor böyle olunca. Kardeşim biz Türk’üz mutlu sonla bitirin şu dizileri yaa.  Şebnem’in ölmesi şartmıydı hadi onu öldürdünüz Kerem’i neden hapse gönderdiniz :( Hadi gönderdiniz bari en son Kerem’le Azra bir şekilde birleşseydi. Yani başrollerin biri hapse biri mezara biri de meçhule doğru gitti yazık oldu güzelim diziye. Hiç böyle hayal etmemiştim ne vicdansız senaritmiş :(