• 26 Kasım 2013 11:13

Çok güzel bölümdü en iyi sesler Gökhan da toplanmış . Hakan ikiz kardeşiymiş ben aynı gurupta olduğunu bilmiyordum çok şaşırdım ve çok sevindim anlaşmaları çok hoşuma gitti.Birde 17 yaşında ki bir çocuk vardı onuda Murat Boz un almasına çok sevindim .Nasıl ağladı çocuk .Çok sevaba girdi Murat.Helal olsun.

• 26 Kasım 2013 12:39

Bence o çocuk üzülmesin diye aldı Murat Boz, çocuk nasıl mutlu oldu kıyamamm gözümde bir kat daha değer kazandı Murat Boz çok iyi bir insanmış çook Allah sahibine bağışlasın :’)

• 26 Kasım 2013 12:52

O bölümde ordaydım canlı izledim duellolari o ağlayan çocuğu bizim ikizleri hakkaten hakkını veren tek şarkı şarışması bu oldu türkiyede. Haftaya sakın kaçırmayın karadenizli ikizleri divane’yi söyleyecekler ve oralar yıkılacak seyirci birdaha diye diye iki söylettiler ve ikizler sms kaldı kazandılar duelloyu:)

• 26 Kasım 2013 16:09

Haftaya dediğin bu akşam yine var ? İkizler kiminle çıktılar düelloya kim elendi alan oldu mu :))

• 26 Kasım 2013 20:40

Offf sese bak yaa bu kadını nasıl eledi düelloda Gökhan Allahtan Ebru Gündeş aldı Esra’yı..Süper ötesi tüylerim diken diken oluyor dinledikçe..

• 26 Kasım 2013 22:38

Yok bu gece yok haftaya pazartesi kiminle çıktılara gelince isimlerini unuttum iyimi:) ama haftayı bekleyin diyorum gerçekten yıkıyorlar o salonu:)

• 27 Kasım 2013 12:17

Murat Boz Soner’i aldı. oyları toplar arkadaşlar benden söylemesi :)

• 28 Kasım 2013 19:52

Çok haksız elemeler oldu gökhan bence hislerine göre eliyor ferfonmansave sese önem vermiyor.!

• 29 Kasım 2013 16:46

Bence de katılıyorum Ali.. Esrayı seçmemesine şaşırdım mesela ama Ebru Gündeş kıymetini daha iyi bilir

• 1 Aralık 2013 15:41

Bilemicem artık benim yeğenler birinci olsun diğerleride sıralamayı belirlesin artık.:))

• 1 Aralık 2013 15:44

Bilemiyorum tüm performansları görelim bakalım ben daha favori belirlemedim :) Sen de tarafsız ol ;)

• 1 Aralık 2013 15:56

Emine yeğenlerim diyorum, sen diyosun tarafsız ol.! Nasıl olabilirimki tarafsız.?:)  hatta sende destek ol benim için bir daha söylediklerinde sms at lütfen.!:)) bu hafta divane’yi söyleyip sms’e kalıyorlar zaten.:)

• 1 Aralık 2013 22:09

Tamam seni mi kırıcam atarım bi sms ;)

• 1 Aralık 2013 22:09

Tamam seni mi kırıcam atarım bi sms ;)

• 2 Aralık 2013 14:06

Ehehe bir oy bir oydur.! Çok politik konuştum ben siyasete giriyorum, gelicem.:)))