• 20 Kasım 2013 17:10

Kimler “The Vampire Diaries” izliyor? Dizi hakkındaki yorumlarınız?

• 21 Kasım 2013 16:17

Şimdi de bu diziye başlayacağım bir kaç güne fikirlerimi yazarım :)) Yada izleyen arkadaşlar yorum yapınn nasıl bir dizi ?

• 21 Kasım 2013 16:23

Ben de çok merak ediyorum izleyen biri gelsin ona göre başlayalım :)

• 21 Kasım 2013 17:33

acemilik az once yazdigim nereye gittiyse :D  tavsiye ederim bayanlar son sezonda sacmaladilar ama tavsiye edebilecegim en guzel korku gerilim dizilerinden biridir vampir gunlujleri   bunun yani sira gerilim isterseniz pretty little liars gerilim gizem hepsi var  acayip takildim basta sacma geldi ama izledikce bagliyor kendine

• 21 Kasım 2013 17:39

Onu için de ayrı başlık aç istersen canım forum kısmına galiba o da yabancı dizi :)) Bu vampirli bişey bildiğin kanlı parçalamalı bişeyler galiba :)

• 21 Kasım 2013 17:41

vampir gunlukleri evet biraz oyle ama oyle cok yogun islenmemis vampirlerin insanlara saldirisi zaten dizinin basta iki ana karakteri var vampir dizi ilerledikce yeni vampiler geliyor guzel ya izlenir :)

• 21 Kasım 2013 17:46

En azından fakir kız zengin oğlan hikayesi değilmiş aahahaha @Emre_Beyoglu bak kan var vampir var diyoo geeel :)

• Bu cevap 5 yıla, 2 ay önce Profile photo of OrganikLaf OrganikLaf tarafından düzenlendi.
  • 21 Kasım 2013 17:55

zengin kiz fakir oglan yok hepsi esit :D ama kiz oglan iliskileri bayagi yogun masallah :D

• 21 Kasım 2013 17:57

Herkes birbiriyle çaprazlama sevgili mi oluyor sırayla :))

• 21 Kasım 2013 18:04

tam ustune bastin :)) benim mesajlarda spoiler iceriyor yalniz :)  izlemek isteyenler hemen dalsin diziye :D