• 21 Kasım 2013 13:36

Onu izlememek ahmaklıktır..

• 21 Kasım 2013 13:44

Bir kaç kez denk geldim Okan Bayülgen’in programına ama adı Kafalar mı bilmiyorum birkaç gün üstüste oluyor galiba onun programları günü saati ne bunun? Konsepti ne?

• 21 Kasım 2013 14:43

Makina kafa, cart kafa, curt kafa okan bayulgenin salak sacma sorularla insanları kucuk dusurmeye calistigi gereksiz bir tv programi. Acun’un show dan ayrilmasindan sonra ne yapicagini bilemeyen show tv careyi okan da aradı ama ne derece devam edicek merak ediyorum.

• 21 Kasım 2013 18:00

Ya bazı insanlar vardır ya ne gıcıklık yapsalar da içten içe seversin Okan da öyle bence şeytan tüyü var başka insan yapsa itici olur ama onun espri yaptığını anlıyorsun. Ben kendisini zeki, esprili ve karizmatik buluyorum :)

• 21 Kasım 2013 23:40

Şu an Çıplak Kafa’ yı izliyorum mutluluk konuşuluyor..Boynundaki fuları söküp alasım geldi çizgili çoraplarını kameraya sokuyor durmadan .. En mutlu olduğunuz an nedir diyor…Aile olarak ortak karar verildi benim ne acaba hmm?

• 22 Kasım 2013 12:18

Ufvk onu anlamak biraz kapasite meselesi, her basit düşünen insan senin yaptığın yorumu yapıyor okan için, o yüzden sıkıntı duyma sen, dediğim gibi kapasite meselesi..

• Bu cevap 5 yıla önce  beyoğlu tarafından düzenlendi.
  • 22 Kasım 2013 12:20

Çıplak Kafa Makina Kafa Muhallebi Kafa Show Tv Okan Bayülgen

• Bu cevap 5 yıla önce  beyoğlu tarafından düzenlendi.
  • 22 Kasım 2013 12:31

Owww kavgada söylenmez Ufuuuk kapağı kapatacak mısın :)

• 22 Kasım 2013 13:11

Beyoğlu, okan’ın insanları ti’ye alması hoşuma gitmedigini belirttim, bu onu anlamadığım anlamina gelmez. Oraya gelen insanlar başına gelcekleri az cok biliyorlar ama telefon baglantısında gelen insanları resmen köpek götüne sokuyor. Bu bence hiç hoş degil. Tabiki bu yaptığına gülen insanlar çok ama her gülmeyene kapasite meselesi deyip geçmek, insanları basit görmek sana birşey kazandırmaz olaylara biraz objektif bakmayi ögrenmelisin.

• 22 Kasım 2013 13:26

Ben bu adamı hiç beğenmiyorum yaşının adamı değil, insanları çok aşağılıyor yaa.  Boş insanların adamı Ufuk sana katılıyorum , zamanımı onu izleyerek öldüremem .

• 22 Kasım 2013 13:42

Programları genelde çok geç saatlerde olduğu için sonuna kadar pek izleyemiyorum ama Kanal D deyken sonuna kadar izlediklerim de oldu. Yıllarca izlediğim için belki yıllar önceki programlarında telefonu çay diye suratına kapattığı insanlar oluyordu ama öyle değil artık sadece nasılsınız vs gibi raiting öldürücü sıradan ve gereksiz gördüğü sorulardan hoşlanmıyor bir ilginçlik arıyor karşısındaki insanda raiting kaygısı var tabi ki ama öyle olmasa başka birinden farkı kalmazdı zaten onu ayıran bir şey bu tavrı.. Kötü bir niyetle yapmıyor yeri geldiğinde kendisini de aşağılıyor. Vakit onun için değerli ve her saniyede gerçek konuya vurgu yapılmasını istiyor. Saçmalayan bir insanın üzerine gidip ondan malzeme çıkarıyor acaba ne yapacak diye ekranda bekleyen insanlar onun da omzunda yük yapıyor tabi.

• 22 Kasım 2013 13:50

Daha iyi bi okan açıklaması olamazdı sanırım :D

• 22 Kasım 2013 13:54

Kardelene mi dedin Ufuktan doğan güneş başına adını yazaydın herkes üstüne alınacak şimdi :)

• 22 Kasım 2013 15:08

Okan evinde televizyon kullanmayan birisi. televizyonun bir şey vermediğini düşünüyor kendisi ve programında da böyle şeyler istemiyor. haliyle arayan yada gelen konukların ne için geldiğini bildiğinden hak edene hak ettiğini veriyor. ben anlamak kapasite meselesi derken bunu kast ettim ,)

• 22 Kasım 2013 15:21

Organik laf “okan” acıklaman cok guzeldi :) Sana dedim yani :D