• 21 Kasım 2013 20:59

  Kanaltürk tvde..

   

  Ekranların En Hareketli, En Keyifli Gezi-Belgesel Programı Dünyayı Geziyorum…Ekranların en keyif veren, kıpır kıpır, dolu dolu, alışılmış gezi programlarından farklı, her anı macera ve heyecan yüklü olan dünyayı gezdiren gezi-belgesel programı .Dünyayı Geziyorum” ile her hafta dünyanın bambaşka köşelerini Kanaltürk ekranından görüyorsunuz.

  Sunucumuz Özlem Tunca dünyadaki farklı hayatları, bambaşka kültürleri, kimi zaman dünyanın el sürülmemiş doğasında safari yaparak, vahşi doğada süren hayatların içerisine girerek, kimi zaman atalarımızın izini sürerek, renk renk insanların gelenek ve göreneklerine eşlik ederek dünyanın her köşesindeki yaşamları ekranlara taşıyor.

  Dünya barışına katkı sağlamak, dünya ülkeleriyle ülkemiz arasında bir köprü oluşturmak, dünyayı izleyicilerimize tanıtmak gayesiyle çıkılan bu yolculukta, dünyanın tüm renkleri Türkiye’nin kanalı Kanaltürk ekranında.
  Özlem Tunca ile Dünyayı Geziyorum farkıyla, siz değerli izleyicilerimizle buluşturuluyor.

  Dünyayı yakından görmek, kimlerle beraber yaşıyoruz bilmek isteyenlerin kaçırmak istemediği gezi-belgesel programı “Dünyayı Geziyorum” macera dolu yolculukta sizde yerinizi alın ve Dünyayı Geziyorum’a eşlik edin.

  • Bu başlık 5 yıla, 2 ay önce Profile photo of EymenSahra EymenSahra tarafından düzenlendi.
  • Bu başlık 5 yıla, 2 ay önce Profile photo of EymenSahra EymenSahra tarafından düzenlendi.